Praca w Gdańsku i okolicach: Pracownik ds. księgowości

Gdański Urząd Pracy
Pracownik ds. księgowości
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0430
OBOWIĄZKI:
Obsługa programów Progman, Finanse Premium Plus, Przelewy, Majątek, polegająca na:- księgowaniu dokumentów księgowych w programie,- uzgadnianie sald i obrotów na kontach księgowych,- księgowanie wyciągów bankowych,- wprowadzanie i uzgadnianie zmian w ewidencji składników majątku trwałego i nietrwałego będącego na stanie archiwum,- wprowadzanie do ewidencji zakupionych nowych środków trwałych, pozostałych środków trwałych i składników niskocennych,- ewidencjonowanie likwidacji majątku Archiwum,- rozliczanie inwentaryzacji,Obliczanie, uzgadnianie i przekazywanie deklaracji PFRON, obsługa bankowości elektronicznej NBP, przygotowywanie przelewów dotyczących wydatków bieżących, obsługa systemu e-DOK, obsługa systemu TREZOR, sporządzanie sprawozdań do GUS, obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych, zastępowanie księgowego I podczas jego nieobecności. Praca od poniedziałku do piątku w zakresie godzin 7-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: rachunkowość

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w księgowości, jednak pracodawca nie wyklucza osoby do przyuczenia.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy