Praca w Gdańsku i okolicach: Pracownik do spraw świadczeń (rodzinnych, alimentacyjnych, wychowawczych)

Gdański Urząd Pracy
Pracownik do spraw świadczeń (rodzinnych, alimentacyjnych, wychowawczych)
Miejsce pracy: Cedry Wielkie
Numer: StPr/21/0721
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie, kompletowanie, weryfikacja wniosków w sprawie przyjmowania świadczeń. Prowadzenie postępowania administracyjnego w sprawach z zakresu świadczeń rodzinnych, wychowawczych, funduszu alimentacyjnego. Przygotowywanie projektów ustalających prawo do świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego. Prowadzenie postępowań w sprawie nienależnie pobranych świadczeń. Prowadzenie dokumentacji związanej z wypłatą świadczeń. Sporządzanie analiz i sprawozdań z realizacji zadań. Praca w poniedziałek, wtorek, czwartek w godzinach 7.30-15.30; środa 7.30-16.30; piątek 7.30-14.30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

doświadczenie na danym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:

Cedry Wielkie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy