Praca w Gdańsku i okolicach: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Koszwały
Numer: StPr/21/0193
OBOWIĄZKI:
Wsparciem działań administracyjno-biurowych w dziale Logistyki i biurze Zarządu.Przyjmowaniem oraz wprowadzaniem faktur kosztowych do wewnętrznego obiegu firmy.Wprowadzaniem dokumentacji jakościowej i zamówień do systemu ERP.Wprowadzaniem danych do plików związanych z kontrolą i przepływem dokumentów w obszarze logistyki.Zamówieniami materiałów eksploatacyjnych oraz elementów złącznych .Przygotowaniem labeli oraz dokumentacji wysyłkowych.Pracą związaną z obsługą transportów wewnętrznych.Przyjmowaniem i wysyłką korespondencji pocztowej.Wsparciem podczas zastępstw w kancelarii .
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: Wykształcenie minimum średnie, mile widziany student studiów niestacjonarnych.Mile widziane ale niewymagane pierwsze doświadczenia z zakresu zakupów, logistyki i/lub administracji.Dobra znajomość pakietu MS office (w szczególności programów Excel i Word).Znajomość podstawowych dokumentów finansowych.Dobra organizacja pracy.Umiejętność szybkiego uczenia się.Samodzielność i wysoka chęć uczenia się.Wskazana znajomość jęz. angielskiego.Dyspozycyjność do pracy w wymiarze 9-10h dziennie.INNE: Pracodawca oferuje: Zdobycie cennego doświadczenia w intensywnie rozwijającej się firmie.Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną na okres sześciu miesięcy. Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji. Możliwość pozostania w strukturach firmy i dalszego rozwoju kierunkowego.

Miejsce pracy:

Koszwały

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim