Praca w Gdańsku i okolicach: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/21/0501
OBOWIĄZKI:

Wydział Komunikacji: 1. Zapoznanie się ze Statutem Powiatu Kartuskiego, Regulaminem Organizacyjnym Starostwa,Regulaminem Pracy, Instrukcja kancelaryjna dla organów powiatu, oraz aktami obowiązującymi w Wydziale Komunikacji 2. Pomoc przy przyjmowaniu oraz wysyłce korespondencji dla potrzeb Wydziału oraz uzupełnianie spraww bazie danych Wydziału Komunikacji 3. Udzielania pomocy: - prowadzeniu rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodki szkolenia kierowców i instruktorów praw jazdy - przy czynnościach związanych z czasową rejestracją pojazdów, wydawaniem pozwoleń czasowych, tablic rejestracyjnych oraz znaków legalizacyjnych i nalepek kontrolnych - przy wydawaniu kart parkingowych dla inwalidów - przy rejestrowaniu pojazdów oraz przy wydawaniu tych dokumentów - przy wydawaniu stosownych zaświadczeń potwierdzających dane pojazdu i własciciela - przy wydawaniu licencji na przewóz osób pojazdem osobowym oraz zaświadczeń na publiczny transportzbiorowy 4. Archiwizacja dokumentów komunikacyjnych, a przede wszystkim akt kierowców pojazdów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach