Praca w Gdańsku i okolicach: Pracownik biurowy

Gdański Urząd Pracy
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/4482
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.1. Zapoznanie się z obowiązującymi przepisami w ramach realizacji zadań inwestycyjnych przez Gdańskie Nieruchomości.2. Zapoznanie się z regulaminem organizacyjnym Gdańskich Nieruchomości.3. Nauka obsługi programów komputerowych - Microsoft Office (Word, Excel).4. Nauka redagowania pism i arkuszy kalkulacyjnych w ww. programach.5. Nauka sporządzania rejestrów i wykazu dokumentów archiwalnych.6. Udział w pracach związanych z pozyskiwaniem danych technicznych i urbanistycznych budynków objętych projektem inwestycyjnym.7. Nauka procesu sporządzania dokumentacji projektowo kosztorysowej.Staż od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

obsługa komputera, umiejętność pracy w zespole, samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania, kreatywność, zaangażowanie, sumienność i dokładność.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy