Praca w Gdańsku i okolicach: Pracownik biurowy - wsparcie zamówień

Gdański Urząd Pracy
Pracownik biurowy - wsparcie zamówień
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0673
OBOWIĄZKI:
Zamawianie materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem, koordynacja dostaw towarów, sporządzanie spisów magazynowych, współpraca z magazynem, weryfikacja kosztów zamówień. Po miesiącu pracy w ramach umowy zlecenie, możliwość zawarcia umowy o pracę. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa programu: Pakiet MS OFFICE
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

doskonała organizacja pracy, sprawność działania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy