Praca w Gdańsku i okolicach: Płatny staż Stażysta ds. Elektrycznych i Automatyki

Płatny staż
Stażysta ds. Elektrycznych i Automatyki

Miejsce pracy: Przemiałownia Gdynia, ul. Energetyków 1
Forma zatrudnienia: umowa o pracę z firmą zewnętrzną

Główne zadania
  • Udział w planowaniu remontów urządzeń elektrycznych i automatyki,
  • Organizacja prac związanych z eksploatacją, obsługą i remontami urządzeń elektrycznych i
    automatyki,
  • Wsparcie w inicjowaniu i wdrażaniu zadań inwestycyjnych. Współuczestnictwo w nadzorze nad
    pracami związanymi z realizacją inwestycji elektrycznych mających na celu obniżanie kosztów
    energii i racjonalną gospodarką energetyczną,
  • Uczestnictwo w komisjach przekazujących urządzenia do remontu lub modernizacji oraz w komisjach odbiorczych urządzeń nowych lub remontowanych,
  • Archiwizowanie i aktualizowanie dokumentacji urządzeń będących w zakresie kompetencji,
  • Zgłaszanie potrzeb w zakresie zabezpieczenia w części zamienne, narzędzia i materiały niezbędne
    do prowadzenia prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń. Uczestnictwo przy ustalaniu
    normatywów magazynowych,
  • Prowadzenie bieżących zapisów ruchowych oraz kontrola zapisów dokonywanych przez
    personel obsługi.
Wymagania formalne
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne, w kierunku elektryka lub automatyka.
  • Doświadczenie w formie praktyk, staży na podobnym stanowisku- mile widziane.
  • Znajomość zagadnień specjalistycznych w tym: budowy i zasad działania urządzeń elektrycznych,
    działania elementów i układów automatyki, czytanie i projektowanie schematów elektrycznych.
  • Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office.
  • Świadectwo kwalifikacyjne Gr.1 D i E uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń elektrycznych - mile widziane.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.
Co możesz zyskać pracując dla CEMEX?
  • Płatny staż w formie umowy o pracę z firmą zewnętrzną,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (np. opieka medyczna,
    karta rekreacyjno-sportowa)

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,

  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu.