Praca w Gdańsku i okolicach: Opiekunka środowiskowa

Gdański Urząd Pracy
Opiekunka środowiskowa
Miejsce pracy: Pszczółki
Numer: StPr/21/2106
OBOWIĄZKI:
Zaspokajanie codziennych potrzeb życiowych, a w szczególności:- Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach osoby wymagającej opieki,- zmiana bielizny osobistej i pościelowej,- zakup artykułów spożywczych i przemysłowych potrzebnych w gospodarstwie domowym za pieniądze podopiecznego,- pomoc przy spożywaniu posiłków,- pranie bielizny osobistej i pościelowej,- przygotowanie i przynoszenie opału oraz palenie w piecu,- wynoszenie nieczystości.2. Opieka higieniczno-sanitarna, a w szczególności:- Mycie i kąpiel podopiecznego,- układanie chorego w łóżku- pomoc przy załatwianiu potrzeb fizjologicznych,- zapobieganiu powstawaniu odleżyn i odparzeń,- sprawowanie opieki nad podopiecznym niedołężnym podczas wizyty u lekarza,- wezwanie lekarza, pielęgniarki środowiskowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Pszczółki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy