Praca w Gdańsku i okolicach: Opiekunka osoby starszej w niemczech

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Opiekunka osoby starszej w niemczech
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/0515
OBOWIĄZKI:
Nazwa stanowiska pracy: Opiekun/ka osób starszych – NiemcyWymagania:- chęć do pracy,- doświadczenie w opiece nad osobą starszą (mile widziane)- podstawowa znajomość języka niemieckiego (mile widziana)- opiekuńczość, pracowitość, odpowiedzialnośćZakres obowiązków:- opieka nad osobami w podeszłym wieku w zależności od potrzeb (pomoc w jedzeniu, ubieraniu się, myciu i utrzymywaniu higieny, wyjścia na spacery, dotrzymywanie towarzystwa),- pomoc w obowiązkach domowych (gotowanie, sprzątanie, zakupy).Oferujemy:- legalne zatrudnienie- wysokie wynagrodzenie- ubezpieczenie zdrowotne- pracę u sprawdzonych rodzin niemieckich- miejsce pracy dostosowane do preferencji- wyjazdy w dogodnym termonie- koordynatora na miejscu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Praca na umowę zlecenie w Niemczech przez 2 miesiące z możliwością przedłużenia.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni