Praca w Gdańsku i okolicach: Operator wózka jezdniowego (widłowego)

Gdański Urząd Pracy
Operator wózka jezdniowego (widłowego)
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0031
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie załadunków samochodów, przewożenie towarów w odpowiednie miejsca w magazynie wykorzystując efektywnie powierzchnię magazynową. Dostarczanie z magazynu odpowiedniej ilości opakowań i materiałów opakowaniowych na produkcję w ilości i jakości zgodnej z planem pakowania. Sprawdzanie stanu technicznego wózka i utrzymywanie go w stanie porządku, czystości i sprawności. Sprawdzanie czystości oraz stanu technicznego pojazdu podstawionego pod załadunek i ładowanie wyrobów zgodnie z dokumentami wysyłkowymi. Stosowanie i przestrzeganie zasad bezpiecznego składowania wyrobów w magazynie. Istnieje możliwość pracy w ramach umowy zlecenie. Praca od poniedziałku do niedzieli: w godzinach 6-14,14-22,22-6 lub 6-18,18-6 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa wózka widłowego

Wymagania inne:

komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 680 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy