Praca w Gdańsku i okolicach: Operator nożyc gilotynowych

Clima Gold zajmujemy się produkcją central i urządzeń wentylacyjnych, wdrażamy innowacyjne rozwiązania z zakresu wentylacji, klimatyzacji i automatyki. Zatrudniamy prawie 90 osób. Przez lata działalności wypracowaliśmy znacząca pozycję na rynku, rokrocznie zwiększając ilość zamówień, a co za tym idzie powiększając nasz zespół. W oczach pracowników, jak i potencjalnych kandydatów uchodzimy za stabilnego i przewidywalnego pracodawcę.

Operator nożyc gilotynowych
Miejsce pracy: Rumia
Zadania na stanowisku operatora nożyc gilotynowych:
  • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną
  • nadzór nad procesem cięcia blachy
  • kontrola jakości wykonanych części
  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy
Oczekiwania wobec kandydata:
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • motywacja do pracy
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy
  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego i możliwością awansu
  • przyjazną atmosferę pracy w  zespole profesjonalistów
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • pracę w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia pracując przy ciekawych projektach