Praca w Gdańsku i okolicach: Operator maszyn pakujących

Gdański Urząd Pracy
Operator maszyn pakujących
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0030
OBOWIĄZKI:
Realizacja planów pakowania wyrobów gotowych, kontrola i utrzymanie w czystości magnesów, kontrola i prowadzenie stałego monitoringu detektora metali oraz podejmowanie odpowiednich określonych działań korekcyjnych i korygujących. Przewożenie towarów po zapakowaniu w odpowiednie miejsca w magazynie wykorzystując efektywnie powierzchnię magazynową. Dostarczanie z magazynu odpowiedniej ilości opakowań i materiałów na produkcję w ilości i jakości zgodnej z planem pakowania. Prowadzenie zapisów dotyczących identyfikacji, identyfikowalności, kontroli detektora, magnesu, utrzymania czystości maszyn i urządzeń. Czyszczenie stref i powierzchni wskazanych w odpowiednich kartach oraz wykorzystywanych maszyn i urządzeń. Prowadzenie odpowiednich zapisów odnośnie utrzymania określonego stanu higieny i zapisów potwierdzających właściwą identyfikację i identyfikowalność wyrobów, wyrobów do powtórnego przerobu i produktów niezgodnych. Istnieje możliwość pracy w ramach umowy zlecenie. Praca od poniedziałku do niedzieli: w godzinach 6-14,14-22,22-6 lub 6-18,18-6 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: obsługa wózka widłowego

Wymagania inne:

wykształcenie o profilu technicznym, preferowane specjalizacje: automatyka, budowa maszyn. Uprawnienia do obsługi wózka widłowego, a także umiejętność obsługi systemów sterujących maszyn i urządzeń.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 680 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy