Praca w Gdańsku i okolicach: Nauczyciel przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Żukowo
Numer: StPr/21/0133
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z pracą w przedszkolu,struktur ormal jednostki oraz przepisami bhp i p.poż. Wdrążenie do pracy nauczyciela przedszkola.Zapoznanie z planami zajęć przeznaczonymi dla dzieci przedszkolnych,programem wychowania przedszkolnego XXI wieku.Zapoznanie ze środkami ostrożności podczas zabaw w pomieszczeniach przedszkolnychi na placach zabaw dla dzieci.Zaznajomnienie z metodami integracyjnymi i aktywizującymi oparte na twórczym myśleniu i działaniu dziecka oraz elementy Metody Dobrego Startu M. Bogdanowicz, ruchu wskierajacego W.Sherborne, Kinezjologii Edukacyjnej. Pomoc praktyczna przy pracy z dziećmi, polegajaca na organizowaniu urozystości przedszkolnych typu: jasełka, dzień dziadka i babci, dzień matki,angrzejki, mikołajki i inne.Wspołpraca z nauczycielami podczas pełnienia dyżuru przy posiłkah i zajeciach dydaktycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Żukowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach