Praca w Gdańsku i okolicach: Monter/ka urządzeń elektromechanicznych

Gdański Urząd Pracy
Monter/ka urządzeń elektromechanicznych
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/6340
OBOWIĄZKI:
Montaż drobnych komponentów, kontrola jakości gotowego produktu, pakowanie, sortowanie, dostarczanie elementów na wybrane stanowiska, nadzór nad brakiem elementów oraz uzupełnianie braków. Praca od poniedziałku do soboty na zmiany w godzinach: 06:00-14:00; 14:00-22:00, 22:00-06:00 (według grafiku).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

sprawność manualna, dobry wzrok, precyzja, dokładność, umiejętność pracy w zespole, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - każdy stopień. Istnieje możliwosć przyuczenia. Praca od poniedziałku do soboty na zmiany w godzinach: 06:00-14:00; 14:00-22:00, 22:00-06:00 (według grafiku).

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy