Praca w Gdańsku i okolicach: Monter/instalator systemów zabezpieczeń technicznych

Gdański Urząd Pracy
Monter/instalator systemów zabezpieczeń technicznych
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/1817
OBOWIĄZKI:
STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GUP. PRZYGOTOWANIE DO SAMODZIELNEGO WYKONYWANIA ZADAŃ NA STANOWISKU MONTERA/ INSTALATORA SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ TECHNICZNYCH. DO ICH OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE M.IN: NAPRAWA I KONSERWACJA SYSTEMÓW TELEWIZJI PRZEMYSŁOWEJ, SYSTEMÓW DOMOFONOWYCH, SYSTEMÓW POŻAROWYCH, SYSTEMÓW ODDYMIANIA, SZLABANÓW WJAZDOWYCH BRAM GARAŻOWYCH. W TRAKCIE STAŻU PROWADZONE BĘDĄ RÓWNIEŻ PRACE KONSERWACYJNE W/W SYSTEMÓW. MOŻLIWE SĄ RÓWNIEŻ MONTAŻE ELEMENTÓW SYSTEMÓW NA OBIEKTACH.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Wymagania inne:

ZNAJOMOŚĆ MINIMUM 3 SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ Z WYSZCZEGÓLNIENIEM PRODUCENTA , UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI I ODCZYTYWANIA MIERNIKA, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI ELEKTRONARZĘDZI, ZNAJOMOŚĆ PODSTAW ELEKTRONIKI I ELEKTRYKI,OSOBY MUSZĄ BYĆ ZDOLNE DO PRACY NA WYSOKOŚCI POWYŻEJ 3 METROW, WYKLUCZONY DALTONIZM

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy