Praca w Gdańsku i okolicach: Monter w branży stoczniowej

W związku z intensywnym rozwojem produkcji poszukujemy monterów kadłubów, monterów rurociągów, monterów ślusarskiego wyposażenia oraz monterów maszyn i urządzeń. Mile widziane osoby bez doświadczenia, chcące podjąć się nauki zawodu.

Monter w branży stoczniowej
Miejsce pracy: Gdańsk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • prefabrykacja i wykonywanie prac monterskich w warsztacie i na budowanych jednostkach;
WYMAGANIA
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe / branżowe;
  • dobra znajomość rysunku technicznego;
  • ukończony kurs cięcia gazowego i sczepiania elektrycznego (możliwość uzupełnienia uprawnień);
  • wysokie zdolności manualne;
  • wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
  • doświadczenie w branży stoczniowej i / lub na stanowisku montera;
  • uprawnienia hakowego sygnalisty;
  • ukończony kurs spawania met. 111, 135, 141;
  • znajomość budowy systemów hydrauliki siłowej i pneumatyki;
  • znajomość budowy maszyn i urządzeń.
OFERUJEMY
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • dużą dozę odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu obowiązków;
  • stały rozwój kompetencji poprzez realizację ambitnych zadań;
  • możliwość współpracy z największymi Armatorami i firmami z branży okrętowej;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, a wśród nich m.in. karty podarunkowe 2x w roku, dofinansowanie do wypoczynku, świąteczne upominki dla dzieci;
  • dofinansowanie kart MultiSport;
  • możliwość udziału w zawodowych szkoleniach wewnętrznych, finansowanie kursów specjalistycznych i udziału w konferencjach.