Praca w Gdańsku i okolicach: Monter konstrukcji stalowych

Gdański Urząd Pracy
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/5685
OBOWIĄZKI:
- Montowanie konstrukcji stalowych zgodnie z projektem technicznym.- Przestrzeganie norm i procedur bezpieczeństwa pracy.- Współpraca z innymi członkami zespołu.- Utrzymywanie porządku na miejscu pracy.- Wsparcie brygady montażowej w innych zadaniach związanych z montażem konstrukcji stalowych.- Przestrzeganie ustalonych terminów i norm jakościowych.Praca na różnych projektach na stoczniach w Gdańsku oraz w Gdyni.Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

umiejętność czytania rysunków technicznych, dokładność i precyzja w wykonywaniu zleconych prac, umiejętność pracy w zespole, gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w terenie (mile widziana), sumienne podejście do powierzonych obowiązków. Mile widziane: uprawnienia do obsługi żurawi i/lub wózków widłowych, zdolność do pracy na wys. pow. 3 m.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 6 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy