Praca w Gdańsku i okolicach: Montażysta podłóg i tarasów

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Montażysta podłóg i tarasów
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/0571
OBOWIĄZKI:
Odpowiedzialność za wykonywanie pomiarów, montaż oraz wszelkie prace bezpośrednio z tym związane.Odpowiedzialność za powierzone mienie oraz miejsce wykonywanej pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: samodzielność w pracach parkieciarskich. Wiedza z technologii i samodzielność przy pracach posadzkarskich takich jak, kładzenie podłóg pływających klejonych oraz kładzenie listew również przy budowie tarasów. Umiejętność wykonywania pomiarów na inwestycjach. Wyliczanie potrzebnego materiału. Prawo jazdy kat. B. Praca na terenie trójmiasta i okolic. Kontakt tel. 889 013 713, e-mail: biuro@wujekhome.pl

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni