Praca w Gdańsku i okolicach: Młodsza pielęgniarka/młodszy ratownik medyczny.

Gdański Urząd Pracy
Młodsza pielęgniarka/młodszy ratownik medyczny.
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/2753
OBOWIĄZKI:
Opieka pielęgniarska nad osobami pozbawionymi wolności. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7-19.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Wymagania inne:

wykształcenie: co najmniej średnie w zakresie pielęgniarstwa ukończenie policealnej szkoły średniej oraz uzyskanie dyplomu ratownika medycznego, ukończenie szkoły wyższej lub wyższej szkoły zawodowej na kierunku lub w specjalności ratownictwo medyczne i uzyskanie tytułu licencjata lub magistra, konieczne prawo wykonywania zawodu, doświadczenie zawodowe, więcej informacji na stronie www.sw.gov.pl w zakładce praca.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 956 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy