Praca w Gdańsku i okolicach: Menedżer ds. funduszy

Gdański Urząd Pracy
Menedżer ds. funduszy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0872
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie zespołem 8 osób. Upewnienie się, że wszystkie zadania na dany dzień są rozplanowane, dostarczone o czasie i zgodnie z obowiązującymi procedurami. Motywowanie pracowników. Współpraca z zespołami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu polepszenia jakości obsługi klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: finanse,handel
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Minimum rok pracy na stanowisku menedżera, minimum rok pracy na stanowisku analityka; Umiejętność kierowania działem analiz danych, koordynacja działań zgodnie ze strategicznym planem działania; badanie i ocena efektywności wykorzystując analizę danych; umiejętność tworzenia analizy danych. Umiejętność dzielenia się wiedzą z zespołem poprzez szkolenia i mentoring.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 632 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy