Praca w Gdańsku i okolicach: Mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Mechanik
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/0169
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie stałej sprawności urządzeń przeładunkowych i transportowych w terminalu.Wykonywanie przeglądów mechanicznych maszyn i urządzeń.Przygotowywanie urządzeń do badań okresowych, doraźnych eksploatacyjnych TDT.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

Wymagania: doświadczenie zawodowe minimum 2 lata, praktyczna wiedza z zakresu machaniki i budowy maszyn, umiejętność czytania schematów technicznych, umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym, znajomość zagadnień hydrauliki siłowej będzie dodatkowym atutem. Mile widziane uprawnienia dozoru technicznego w zakresie konserwacji dźwignic. Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym będzie dodatkowym atutem. Praca w systemie zmianowym zgodnie z miesięcznym harmonogramem.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni