Praca w Gdańsku i okolicach: Mechanik maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Mechanik maszyn
Miejsce pracy: Rumia
Numer: StPr/24/0215
OBOWIĄZKI:
* Wykonywanie przeglądów i wymiana wyeksploatowanych elementów maszyn* Diagnoza techniczna i naprawa uszkodzonych maszyn* Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac* Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami* Kontakt z siedzibą firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Praktyczne doświadczenie związane z serwisem i naprawą maszyn[Umiejętność 1] : Bogata wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej, elektroniki i budowy maszyn[Inne] : Dyspozycyjność i zdolność do pracy mobilnej (częste delegacje na terenie kraju)

Miejsce pracy:

Rumia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie