Praca w Gdańsku i okolicach: Manager ds. handlu

Ogłoszenie numer: 4053981, z dnia 2020-12-28

PLAKAPOL S.C. Grzegorz Biedal Zenon Biedal

Drukarnia sublimacyjna, tekstylna, wielkoformatowa.

www.plakapol.pl

Manager ds. handlu

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

Nowoczesna drukarnia sublimacyjno tekstylna PLAKAPOL nawiąże współpracę z osobą posiadającą kontakty handlowe, na wydruki sublimacyjne, które są wykonywane na różnych dowolnych tkaninach tj. reklamowych, dekoracyjnych, technicznych, ubraniowych, obiciowych, flagowych itp.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa kluczowych klientów

Wymagania

  • Osoba posiadająca kontakty handlowe na wydruki sublimacyjne

Oferujemy

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych rezultatów sprzedażowych
  • Możliwość prowadzenia interesujących projektów
  • Partnerską współpracę na uczciwych zasadach oraz przyjacielską atmosferę

Wynagrodzenie

Od 10000 do 100000 PLN