Praca w Gdańsku i okolicach: Manager ds. Handlowych - Rynek Niemiecki

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma kosmetyczna będąca producentem preparatów do włosów oraz twarzy. Firma posiada szerokie portfolio technologii produkcyjnych i jest jednym z wiodących w Polsce producentów kosmetycznych z obszaru privat label . W związku z rozwojem współpracy z kontrahentami z rynku niemieckiego, firma poszukuje osoby na stanowisko:iu.

Manager ds. Handlowych - Rynek Niemiecki
Lokalizacja: Gdynia
Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • bieżącą obsługę kontraktów z kontrahentami niemieckimi
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • koordynację procesów realizacji zleceń
  • współpracę z działem wdrożeń, planowania i produkcji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe w pracy z klientami biznesowymi
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • nteresującą i pełną wyzwań pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bonusy powiazane z wynikami
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;
  • pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze;
  • możliwość rozwoju;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie do karty MultiSport;
  • opiekę medyczną;
  • dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, wyprawki dla młodych rodziców i in.)