Praca w Gdańsku i okolicach: Majster budowy

Gdański Urząd Pracy
Majster budowy
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/21/2232
OBOWIĄZKI:
Kierowanie zespołem pracowników, delegowanie zadań. Nadzór oraz koordynacja prac wykonywanych na budowie. Realizacja zadań zgodnie z przekazaną dokumentacją wykonawczą. Przyjmowanie oraz kontrolowanie dostawy materiałów na teren budowy. Nadzór nad przestrzeganiem przepisów w zakresie BHP. Przekazywanie dokumentów do biura. Nadzór nad powierzonym sprzętem. Praca od poniedziałku do soboty w godzinach: 8-16 lub 10-18 zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy na budowie będzie dodatkowym atutem. Umiejętność czytania i analizy dokumentacji projektowej. Podstawowa znajmość przepisów związanych z procesem budowlanym. Wysokie zdolności organizacyjne i umiejetność pracy w zespole. Znajomość zasad BHP i przepisów prawa budowlanego.

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy