Praca w Gdańsku i okolicach: Magazynier/operator wózka widłowego

Gdański Urząd Pracy
Magazynier/operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0871
OBOWIĄZKI:
Obsługa wózków widłowych, załadunek i rozładunek dostaw wychodzących i przychodzących. Przygotowywanie materiałów dla produkcji, przygotowywanie produktów do wysyłki, wykonywanie pozostałych prac magazynowych. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14,14-22 (istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych w soboty).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa wózka widłowego

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy jako magazynier, w tym w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania. Uprawnienia na wózki widłowe UDT. Zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy