Praca w Gdańsku i okolicach: Magazynier

Ogłoszenie numer: 4187763, z dnia 2021-02-09

Trident BMC

Trident BMC Sp. z o.o. jest spółką grupy Trident Maritime Systems, specjalizującą się w realizacji projektów dla przemysłu morskiego związanych z budową i modernizacją wnętrz jednostek pływających, głównie luksusowych wycieczkowców. Firma jest również światowym liderem w zakresie kompleksowego montażu systemów oczyszczania spalin (scrubbery) oraz systemów oczyszczania wód balastowych.

Główna siedziba firmy znajduje się w Miami, w Stanach Zjednoczonych, polski oddział zlokalizowany jest w Gdańsku

Magazynier

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie dostaw i ich kontrola z uwzględnieniem jakościowym i ilościowym;
  • Kompletacja zamówień na wysyłki oraz przygotowanie wysyłki według standardu firmy;
  • Właściwe przechowywanie i składowanie towarów;
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej;
  • Obsługiwanie urządzeń magazynowych;
  • Dbałość o porządek na magazynie i na terenie przyległym;

Wymagania

  • Uprawnienie na wózek widłowy UDT;
  • Obsługiwanie procesów magazynowych w systemie ERP w tym posługiwanie się skanerem;
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziane doświadczenie w branży magazynowej;
  • Uprawnienia na prawo jazdy kategorii B
  • Samodzielność, dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie od zaraz;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością stałego zatrudnienia;
  • Szkolenia wewnętrzne dla pracowników;
  • System jednozmianowy;
  • Zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie;
  • Zapewniamy podstawową odzież roboczą, komputer, telefon komórkowy;
  • Prywatna opieka medyczna.