Praca w Gdańsku i okolicach: Magazynier

Gdański Urząd Pracy
Magazynier
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/2510
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw towaru wyładowywanie dostaw z aut ciężarowych, planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów, rozkładanie towaru w magazynie, oznaczanie i metkowanie produktów, przygotowywanie zamówień, sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów, czynności związane z wysyłką towaru pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek, załadunek zamówień do aut dostawczych, obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego, układnic regałowych, sprawdzanie stanów magazynowych kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika oraz ich usuwanie z magazynu, regularna inwentaryzacja magazynu - umowa o współodpowiedzialności finansowej, współpraca z innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży, działem logistycznym czy działem zaopatrzenia, wspieranie pracy innych magazynierów pomoc przy rozładunku i/lub załadunku towaru, konsultowanie dostaw i działań logistycznych. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7-21, według ustalonego grafiku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: wózki widłowe niskiego składu

Wymagania inne:

komunikatywność, zdolności logistyczne, umiejętność pracy zespołowej, uczciwość, sprawność oraz siła fizyczna.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 500 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy