Praca w Gdańsku i okolicach: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Magazynier
Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański
Numer: StPr/21/0273
OBOWIĄZKI:
ZADANIA: Obsługa przyjęć i wydań materiałów. Pakowanie i wysyłka według wymaganych terminów. Sprawowanie kontroli nad prawidłowym składowaniem i transportem wewnętrznym materiałów i wyrobów. Prowadzenie obrotu magazynowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

POŻĄDANE KOMPETENCJE: Gotowość do pracy od zaraz. Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych. Dokładność i sumienność. Umiejętność pracy pod presją czasu. Odpowiedzialność za wykonywaną pracę.Pracodawca oferuje: Szkolenie wprowadzające.Praca w zgranym zespole.Wynagrodzenie brutto w przedziale od 3500zł do 4500zł w zależności od doświadczenia i umiejętności. Umowa zlecenia na miesiąc na zastępstwo z możliwością przedłużenia.Praca w systemie jednozmianowym (6-14 lub 7-15).

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim