Praca w Gdańsku i okolicach: Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Magazynier - Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Gdańsk

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy łańcuchami dostaw.
Zatrudniamy ponad 1400 pracowników w 24 oddziałach w Polsce i w Europie.
Jesteśmy rozwijającym się zespołem wyjątkowych ludzi. Charakterystyczna dla nas
jest atmosfera współpracy, która pozwala nam odnosić sukcesy.

OFERUJEMY:
  • Sfinansowanie egzaminu UDT uprawniającego do obsługi wózków widłowych
  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie + dodatki stażowe;
  • Możliwości rozwoju zawodowego - szeroka baza szkoleń wewnętrznych, realne perspektywy awansu;
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne);
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i spotkania integracyjne;
  • Wybrani kandydaci otrzymają ofertę zatrudnienia w ciągu 48 godzin
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy w magazynie
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Sumienności w pełnieniu obowiązków
  • Uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane
Obowiązki:
  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Kompletacja ładunków na magazynie
  • Kontrola jakościowa przygotowanego towaru
  • Obsługa wysokiego składu
  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)