Praca w Gdańsku i okolicach: Lider zmiany/shift leader

Gdański Urząd Pracy
Lider zmiany/shift leader
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0880
OBOWIĄZKI:
Odpowiedzialność za całą zmianę oraz utrzymanie zasad bezpieczeństwa, najwyższej jakości, 5S i realizacje założonych planów produkcyjnych w odpowiednim czasie. Planowanie i koordynacja pracy zespołowej dla danej zmiany, dążenie do stworzenia pozytywnej i zaangażowanej atmosfery. Budowanie zespołu poprzez wspieranie rekrutacji, w szczególności poprzez rozmowy z kandydatami w ścisłej współpracy z zespołem rekrutacyjnym. Doskonalenie procesów produkcyjnych, współpraca z innymi działami, wykonywanie wymaganych zadań w systemie ERP, nadzór nad przypisaną dokumentacją produkcyjną. Tworzenie, aktualizowanie planu rozwoju i matrycy kompetencji, szkolenie i rozwijanie pracowników, działanie w razie potrzeby jako ekspert w dziedzinie montażu, wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonych. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14,14-22 (istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych w soboty).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

minimum rok doświadczenia w prowadzeniu zespołu/zmiany. Doświadczenie jako operator w środowisku produkcyjnym, wysoka świadomość bezpieczeństwa oraz nakierowanie na jakość.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy