Praca w Gdańsku i okolicach: Kucharz kuchni tajskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Kucharz kuchni tajskiej
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/0367
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie potraw:- ustalanie karty dań,- wybór naczyń do podawania dań,- wybór sprzętów do przygotowania dań,- nadzór nad jakością zamówionej żywności,- dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami,- dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP w kuchni,- rozdzielanie prac pomocnikom pracującym w kuchni,- ustalanie estetycznych sposobów podawania potraw,- zarządzanie budżetem na wydatki spożywcze,- dopilnowanie porządku i przestrzegania zasad higieny w kuchni,- wydawanie poleceń osobom odpowiedzialnym za przygotowanie produktów do gotowania,- nadzorowanie świeżości używanych składników spożywczych,- ustalanie wzorca doprawiania i czasu przygotowania występujących w karcie dań potraw,- dbanie o odpowiednie czyszczenie, przechowywanie i ewentualną wymianę przyrządów używa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: tajski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: znajomość kuchni orientalnej
Uprawnienia: znajomość kuchni azjatyckiej

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość kuchni tajskiej[Umiejętność 1] : umiejętne posługiwanie się wokiem

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 5 955 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni