Praca w Gdańsku i okolicach: Księgowy ds. funduszy

Gdański Urząd Pracy
Księgowy ds. funduszy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/2166
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad poprawnością wyceny jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych. Sporządzanie raportów finansowych zgodnie z wymaganiami klienta. Analiza wyników funduszu oraz czynniki mające na to wpływ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

minimum 15 miesięcy na tym samym stanowisku w środowisku międzynarodowym; Umiejętność sporządzania raportów finansowych; umiejętność analizy wyników funduszy oraz poprawnej wyceny jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych. Praktyczna znajomość Microsoft Excel i Word, dobre zdolności analityczne i numeryczne, pełna odpowiedzialność za powierzone zadania, wysoka jakość i dokładność podejmowanych działań, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, umiejętność współdziałania w zespole.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 423,17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy