Praca w Gdańsku i okolicach: Księgowa/y (1/2 etatu)

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Księgowa/y (1/2 etatu)
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/21/0220
OBOWIĄZKI:
prowadzenie ksiąg rachunkowych (bez prowadzenia spraw pracowniczych i ZUS)sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych (VAT, CIT,PIT)bezpośrednia, kompleksowa współpraca z klientami w zakresie w/wkontakt: biuro@brasysta.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Znajomość przepisów podatkowych
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Znajomość pełnej księgowości

Wymagania inne:

Możliwość zatrudnienia osoby po krótkiej przerwie w wykonywaniu zawodu. Okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia oraz zwiększenia etatu. Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji osoby zatrudnionej.

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie