Praca w Gdańsku i okolicach: Księgowa / Księgowy

Ogłoszenie numer: 4166689, z dnia 2021-02-10

Na terenie Polski oferujemy usługi w zakresie stanów surowych budynków mieszkalnych i biurowych. Jeżeli chcesz stać się częścią naszego zespołu – zapraszamy Cię do współpracy.

www.belstroj.pl

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów i wyciągów bankowych;
  • Rozliczanie podróży służbowych;
  • Analiza kont księgowych, uzgadnianie rozrachunków;
  • Sporządzanie deklaracji i kalkulacji podatkowych (CIT, PIT, VAT);
  • Kalkulacja oraz raportowanie ubezpieczeń ZUS.

Wymagania

  • Znajomości przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i podatków;
  • Znajomość programu Optima;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Doświadczenie na pełnej rachunkowości;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia;
  • Atrakcyjne warunki finansowe.