Praca w Gdańsku i okolicach: Koordynator ds. księgowości towarowej

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Koordynator ds. księgowości towarowej
Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres zadań:
  • zarządzanie podległym zespołem oraz nadzór terminowego wykonywania zadań przez podległy zespół,
  • księgowanie faktur towarowych,
  • obsługa modułu e-faktury (faktura księguje się automatycznie, wyjaśnianie niezgodności pomiędzy e-fakturą a PZ),
  • sprawdzanie poprawności faktur i wyjaśnianie niezgodności (e-faktura, faktura papierowa) oraz poprawność wprowadzonych dokumentów,
  • współpraca z aptekami w zakresie brakujących faktur towarowych.
Oczekujemy:
  • znasz zasady rachunkowości oraz prawo podatkowe,
  • posiadasz wykształcenie średnie,
  • potrafisz pracować w zespole i dobrze organizujesz czas pracy,
  • potrafisz obsługiwać program MS Office Excel,
  • posiadasz takie cechy jak dokładność i sumienność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.