Praca w Gdańsku i okolicach: Kontroler Finansowy / Starszy Kontroler Finansowy

Kontroler Finansowy / Starszy Kontroler Finansowy
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • Zarządcze raportowanie wyników Grupy na potrzeby m.in. Rady Nadzorczej i Zarządu, banków w tym przygotowywania zarządczych sprawozdań finansowych oraz prezentacji
  • Tworzenie modeli finansowych uwzględniających między innymi powiązania pomiędzy spółkami w Grupie
  • Przygotowywanie prognoz finansowych krótkoi długoterminowych
  • Udział w procesie budżetowania, analiza odchyleń
  • Wyliczanie korekt konsolidacyjnych
  • Współpraca z biegłym rewidentem podczas półrocznych przeglądów oraz rocznych badań sprawozdań finansowych
  • Budowa modeli kalkulacyjnych (tworzenie narzędzi) dla biznesplanów, budżetowania, prognozowania i analizy wyników firmy
  • Rozwój narzędzi i tworzenie nowych rozwiązań analitycznych w MS Excel
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Modelowanie i budowanie projekcji przepływów pieniężnych
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 5 lat
  • Biegłe posługiwanie się pakietem Office, przede wszystkim MS Excel (mile wdziania znajomość Power Query, OLAP i podobne)
  • Biegłe posługiwanie się systemami klasy ERP
  • Znajomość zasad rachunkowości (współpraca z Obszarem Księgowości, praca na danych księgowych)
  • Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania i prezentowania wniosków
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną, skuteczną komunikację
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Realny wkład w budowanie strategii biznesowej
  • Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów
  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, platformę do nauki języków obcych
  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Obecność trenera wewnętrznego
  • Komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji
  • Możliwość pracy hybrydowej
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.