Praca w Gdańsku i okolicach: Konserwator powierzchni płaskich

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Konserwator powierzchni płaskich
Miejsce pracy: Żukowo
Numer: StPr/21/0046
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie wnętrza autobusów m.in.:• odkurzanie wnętrza pojazdu przy użyciu odkurzacza lub miotły;• czyszczenie elementów plastikowych przy użyciu odpowiednichśrodków chemicznych i sprzętu (ścierki, irchy, gąbki itp.);• czyszczenie schowków i innych miejsc przeznaczonych naprzechowywanie rzeczy podręcznych w pojazdach;• mycie szyb i lusterek wewnętrznych z wykorzystaniemodpowiednich środków;• usuwanie plam z tapicerki, podsufitki itd. przy użyciuodpowiednich środków chemicznych;• pranie tapicerki w pojeździe z wykorzystaniem specjalistycznegosprzętu (pranie na mokro bądź na sucho).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Żukowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach