Praca w Gdańsku i okolicach: Kierownik zmiany

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest bycie jak najbliżej Pacjentów i dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Kierownik zmiany
Miejsce pracy: Gdańsk

Jako Kierownik zmiany będziesz odpowiadać za terminową obsługę Klientów Apteki Internetowej oraz za efektywną pracę jednej zmiany magazynu. Będziesz zarządzać zespołem od 100 do 170 osób, w czym uwzględnieni są pracownicy stali i tymczasowi. W ramach tej roli będziesz mieć realny wpływ na swój obszar i jego doskonalenie. Poszukujemy osoby zaangażowanej i otwartej na rozwój, która wzbogaci nasz zespół.

Zakres obowiązków:
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem,
  • identyfikowanie usprawnień w podległej zmianie pod kątem poprawy przepływu, terminowości wysyłek i kosztów magazynu,
  • raportowanie wyników podległej zmiany na podstawie zdefiniowanych KPI,
  • analiza kluczowych wskaźników efektywności pracy podległych pracowników,
  • koordynowanie procesu wdrażania nowych pracowników,
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP na przypisanej zmianie,
  • dbałość o pozytywny wizerunek i atmosferę w miejscu pracy,
  • ścisła współpraca z działami wewnętrznymi.
Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze logistyki magazynowej i zarządzaniu zespołem,
  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność pracy z KPI,
  • znajomość przepisów Kodeksu Pracy,
  • umiejętność sprawnej obsługi MS Office, mile widziana znajomość WMS,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania priorytetami,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym,
  • inicjatywa w zakresie wprowadzania usprawnień w swoim obszarze,
  • mile widziana znajomość zasad Lean Management,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.