Praca w Gdańsku i okolicach: Kierownik Projektu

Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • koordynacja projektów lub (planowanie i koordynacja prac remontowych/inwestycyjnych branży elektroenergetycznej),
  • budowa i realizacja harmonogramów prac,
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów prac,
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem,
  • współpraca z kierownikami robót,
  • udział w doborze kooperantów,
  • współpraca z przedstawicielami inwestorów,
  • realizacja określonych przez Zarząd strategii marketingowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (specjalność mechaniczno - energetyczna);
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe,
  • doświadczenie w remontach urządzeń energetyki cieplnej będzie dodatkowym atutem;
  • uprawnienia SEP: D,E grupa 1 i grupa 2 będą dodatkowym atutem
  • znajomość programów MS Office, MS Project, Auto Cad,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • kreatywność, inicjatywa i silne zaangażowanie,
  • umiejętność kierowania grupą pracowników,
  • prawo jazdy kat.B.
  • dyspozycyjność - praca w delegacji.
Oferujemy:
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • system szkoleń,
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i doświadczenia,
  • pakiet medyczny, karty sportowe, bony świąteczne, dopłaty do wypoczynku.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883)."