Praca w Gdańsku i okolicach: Kierownik Projektów IT

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Kierownik Projektów IT
Miejsce pracy: Gdańsk

Jako Kierownik Projektów IT będziesz odpowiedzialny za zarządzanie strategicznym projektem oraz koordynację prac rozwijających krytyczne funkcjonalności dla największej apteki internetowej w Polsce. Będziesz brał udział w innowacyjnym projekcie wdrożenia nowych systemów IT i automatyki w obszarze nowoczesnej logistyki Center a tym samym kluczowym ogniwem transformacji cyfrowej organizacji.

Zakres zadań:
  • planowanie i zarządzanie projektem,
  • zarządzanie zespołem projektowym,
  • zarządzanie harmonogramem i budżetem projektowym,
  • zarządzanie ryzykiem oraz zmianą w projekcie,
  • monitorowanie i raportowanie postępu prac,
  • poszukiwanie i proponowanie alternatywnych rozwiązań,
  • usprawnianie procesów i narzędzi projektowych w organizacji.
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego,
  • minimum 4 letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami IT ze szczególnym naciskiem na projekty integracyjne i wdrożeniowe systemów informatycznych,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • praktycznej znajomości metod Agile, PMBoK, Prince2,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • bardzo dobrej umiejętności analitycznego myślenia oraz organizacji pracy (własnej i zespołu).
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.