Praca w Gdańsku i okolicach: Kierownik Product Owner

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Kierownik Product Owner
Miejsce pracy: Gdańsk

Jako Kierownik Product Owner będziesz odpowiedzialny za rozwój i wsparcie zespołu oraz za podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących tworzenia nowych rozwiązań dla największej apteki internetowej w Polsce.

Zakres zadań:

  • koordynacja pracy zespołu Product Ownerów,
  • odpowiedzialność za ogólną wizję produktu, definiowanie wymagań biznesowych i technicznych,
  • dbanie o to, by członkowie zespołu na niższych szczeblach znali i właściwie komunikowali wizję produktu do poszczególnych zespołów scrumowych,
  • planowanie poszczególnych wydań produktu, w tym ustalanie priorytetów oraz bieżąca kontrola backlogu,
  • współpracowanie ze Scrum Masterami, Zespołem Deweloperskim (wewnętrznym i zewnętrznym), bliska współpraca z biznesem,
  • prowadzenie warsztatów biznesowych w celu wypracowania rozwiązań,
  • analiza kluczowych wskaźników skuteczności produktu,
  • wdrażanie nowych funkcjonalności i ulepszanie już działających.

Oczekujemy:

  • doświadczenia leaderskiego w zespołem,
  • zwinności tworzenia wizji produktu i patrzenia na produkt od strony użytkownika,
  • zdolności słuchania i przekuwania pomysłów swoich i innych na realny plan działania,
  • umiejętności przekładania języka biznesu na język IT i odwrotnie,
  • umiejętności patrzenia kompleksowo na biznes i rynek,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,
  • samodzielności, skuteczności i inicjatywy w działaniu oraz orientacji na cel,
  • odpowiedzialności oraz zdolności do podejmowania decyzji,
  • umiejętności pokonywania przeszkód pojawiających się podczas prowadzonych projektów,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.