Praca w Gdańsku i okolicach: Kierownik Product Owner

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest bycie jak najbliżej Pacjentów i  dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Kierownik Product Owner
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres zadań:

  • koordynacja prac zespołu Product Ownerów,
  • odpowiedzialność za ogólną wizję produktu, definiowanie wymagań biznesowych i technicznych,
  • dbałość o to, by Product Ownerzy na niższych szczeblach znali i właściwie komunikowali wizję produktu do poszczególnych zespołów scrumowych,
  • planowanie poszczególnych wydań produktu, w tym ustalanie priorytetów oraz bieżąca kontrola Back logu,
  • współpraca ze scrum masterami, zespołem deweloperskim (wewnętrznym i zewnętrznym),
  • prowadzenie warsztatów biznesowych w celu wypracowania rozwiązań,
  • analiza kluczowych wskaźników skuteczności produktu,
  • wdrażanie nowych funkcjonalności i ulepszanie już działających,
  • bliska współpraca z biznesem oraz raportowanie do Członka Zarządu E-Commerce spółki.

Oczekujemy:

  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem Kierowników Produktu, idealnie przy projektach E-Commerce,
  • udokumentowane sukcesami doświadczenie leaderskie w bezpośrednim budowaniu i zarządzaniu zespołem,
  • zwinność tworzenia wizji produktu i patrzenia na produkt od strony użytkownika,
  • zdolność słuchania i przekuwania pomysłów swoich i innych na realny plan działania,
  • umiejętność przekładania języka biznesu na język IT i odwrotnie,
  • umiejętność spojrzenia kompleksowo na biznes i rynek,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • samodzielność, skuteczność i inicjatywa w działaniu oraz orientacja na cel,
  • odpowiedzialność oraz zdolność do podejmowania decyzji,
  • umiejętność pokonywania przeszkód pojawiających się podczas prowadzonych projektów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.