Praca w Gdańsku i okolicach: Kierownik iii, zarządzanie programami

Gdański Urząd Pracy
Kierownik iii, zarządzanie programami
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/2596
OBOWIĄZKI:
Funkcja wymaga ścisłej współpracy z kierownictwem produktu oraz definiowania strategii i wymogów klienta.Funkcja obejmuje regularną komunikacją z naczelnym kierownictwem w zakresie statusu, ryzyk i strategii produktowej. Kluczowe znaczenie mają umiejętności w zakresie słuchania i pisania oraz silne kompetencje techniczne.Definiowanie zakresu, celów, kamieni milowych i produktów prac w ramach projektówOpracowywanie dokumentacji, sprawozdawczość oraz przygotowywanie prototypów.Organizacja i zamawianie procesów rozwijania, wdrażania i wsparcia systemów informatycznychBudowanie i rozwijanie zespołu pracowników
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe w tym licencjat z inżynierii, informatyki lub równoważne doświadczenie zawodowe. Ponad 9 lat doświadczenia przy zarządzaniu projektami oraz potwierdzona znajomość najlepszych praktyk w zakresie zarządzania programami , najlepiej w branży zaawansowanych technologii; 6+ lat doświadczenia w zarządzaniu ludźmi; Doświadczenie w kierowaniu ogólną strategią i zespołami w organizacjach. Solidne podstawy w technologiach zorientowanych na usługi i usługi sieciowe, umożliwiające zrozumienie współzależności usług i dążenie do rozwiązań technicznych dla systemów wielopoziomowych. Doświadczenie w komunikacji między organizacjami; Doskonałe pisemne i werbalne umiejętności komunikacyjne; doświadczenie w ustalaniu priorytetów i zarządzaniu projektami korporacyjnymi za pomocą narzędzi do zarządzania projektami

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 26 441,67 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy