Praca w Gdańsku i okolicach: Kierownik działu finansowo-księgowego

Gdański Urząd Pracy
Kierownik działu finansowo-księgowego
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0456
OBOWIĄZKI:
•rzetelnie, bezbłędnie, sprawdzalnie i na bieżąco prowadzenie ksiąg rachunkowych, w tym uzgadnianie sald analitycznych z syntetycznymi,•dekretowanie dokumentów księgowych,•księgowanie dokumentów na kontach analityki i syntetyki księgi głównej w programie Finansowo Księgowym „Symfonia”,•sprawdzanie faktur pod względem rachunkowym, •nadzór nad inwentaryzacją oraz jej rozliczenie w księgach•kontrola rejestrów VAT, korekta roczna, składanie deklaracji JPK V7M, JPK V7K zgodnie z obowiązującymi przepisami i terminami ,•wystawianie faktur sprzedaży w programie komputerowym Symfonia Handel, •windykacja należności,•naliczanie odsetek od nieterminowych zapłat należności,•sporządzanie sprawozdań do GUS,•sporządzanie deklaracji podatku od nieruchomości,•kierowanie zespołem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: znajomość ustaw: o rachunkowości, podatku VAT, finansach publicznych
Uprawnienia: umiejętność obsługi programów Symfonia: Finansowo-Księgowego, Handel
Uprawnienia: dyspozycyjność, praca w zespole
Uprawnienia: Zdolności kierownicze i organizacja pracy innych

Wymagania inne:

umiejętność wyliczenia wynagrodzeń z osobowego funduszu płac i umów cywilno-prawnych, skuteczność komunikowania się, samodzielność, kreatywność, punktualność, wysoka kultura osobista, umiejętność radzenia sobie w warunkach stresujących, pod presją czasu.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy