Praca w Gdańsku i okolicach: Kierownik ds. technicznych

Gdański Urząd Pracy
Kierownik ds. technicznych
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0675
OBOWIĄZKI:
Racjonalne gospodarowanie posiadanymi do dyspozycji środkami technicznymi i kadrowymi poprzez prowadzenie polityki optymalnego wykorzystania. Nadzór i koordynacja pracy działu technicznego, a w szczególności koordynacja i kontrola pracy na budowach prowadzonych przez Spółkę. Opracowywanie okresowych planów rzeczowych i ekonomicznofinansowych nadzorowanej komórki i zarządzanego obszaru. Skuteczne zarządzanie oraz komunikacja z całym składem osobowym. Współdziałanie z Zarządem w ustalaniu właściwej struktury organizacyjnej podległych komórek, gwarantującej sprawne realizowanie nałożonych zadań i obowiązków. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

wymagania dodatkowe: doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży ciepłowniczej. Strategiczne myślenie, współpraca z zespołem i zarządzanie zmianami. Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji i egzekwowania ich realizacji. Dbanie o jakość pracy i przestrzeganie procedur.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy