Praca w Gdańsku i okolicach: Kierownik budowy

Gdański Urząd Pracy
Kierownik budowy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0133
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa realizacja zadań inwestycyjnych zgodnie z harmonogramem. Odbiory jakościowe i ilościowe prac budowlanych. Kompletowanie dokumentacji powykonawczej. Prowadzenie procesu wprowadzania zmian aranżacyjnych przez klientów. Kontrola jakości, terminowości i zgodności z dokumentacją wykonywanych robót.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na budowie z ramienia firmy deweloperskiej lub generalnego wykonawcy na stanowisku Kierownika Budowy. Uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno- budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi. Znajomość przepisów budowlanych w praktyce oraz wiedza techniczna budowlana. Umiejętność zarządzania ludźmi oraz kierowania brygadami budowlanymi. Dobra znajomość programów, AutoCad, pakietu MS Office.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

12 197 - 18 294 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy