Praca w Gdańsku i okolicach: Kierownik biura kontroli na miejscu

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Kierownik biura kontroli na miejscu
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/0690
OBOWIĄZKI:
Nadzór i kontrola terminowości oraz prawidłowości wykonywania zadań pracowników BKM. Wydawanie decyzji o skierowaniu rolnika do ponownej kontroli (w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w realizacji kontroli na miejscu). Nadzór nad prawidłowym i treminowym sporządzaniem dokumentów ich obiegiem i późniejszą archiwizacją. Nadzór nad terminową i prawidłową realizacją umów z Wykonawcami Zewnętrznymi. Współpraca z Centralą ARiMR oraz organizacjami rolniczymi, udział w audytach KE, ETO, MRiRW, MF. Nadzórnad przestrzeganiem wszelkich przepisów przez podległych pracowników (np. bhp, kodeks pracy i inne obowiązujące w ARiMR).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: znajomość zagadnień Wspólnej Polityki Rolnej, znajomość kodeksu Postępowania Administracyjnego. Wymagany minimum 3 letni staż pracy. Znajomość Ustawy z 9 maja 2008 r. o Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (z późn.zm.). Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office). Mogą aplikować osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Wynagrodzenie 5000 zł brutto+dodatek funkcyjny 681 zł brutto+dodatek stażowy.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni