Praca w Gdańsku i okolicach: Kierownik biura finansowo-księgowego

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Kierownik biura finansowo-księgowego
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/0156
OBOWIĄZKI:
Główne obowiązki:- zatwierdzanie zapotrzebowań na środki finansowe oraz planu wydatków Oddziału Regionalnego.- nadzór nad sporządzaniem planów finansowych i dokumentacją na potrzeby rozliczeń środków finansowych.- monitorowanie płynności finansowej Oddziału Regionalnego.- nadzór nad zarządzaniem środkami pieniężnymi i prowadzeniem ksiąg rachunkowych zgodnie z odrębnymi przepisami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: finanse rachunkowość bankowość

Wymagania inne:

Wymagania konieczne:- wykształcenie wyższe magisterskie: finanse, rachunkowość, bankowość- znajomość zadań wykonywanych przez ARiMR,- co najmniej 3 letni staż pracy na stanowiskach związanych z finansami, księgowością, sporządzaniem analiz finansowych- znajomość Ustawy z dnia 9 maja 2008 r. o Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ( z późn. zm.)- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)- znajomość rozliczeń finansowych, księgowości sektora finansów publicznych, - znajomość obowiązujących przepisów, a w szczególności ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości, prawa zamówień publicznych, - umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,- szeroka wiedza w zakresie rachunkowości i finansów, - znajomość programów finansowo-księgowych,Więcej informacji na stronie https://www.arimr.gov.pl/o-arimr/praca/ogloszenia/artykuly/or11bfk421.html Wynagrodzenie 5000 zł brutto + 681 zł brutto dodatek funkcyjny + dodatek stażowy

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Powołanie

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni