Praca w Gdańsku i okolicach: Kierowca samochodu osobowego

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Kierowca samochodu osobowego
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/0511
OBOWIĄZKI:
sprawdzanie stanu technicznego samochodu do przewozu osób, tj.: prawidłowości działania sygnału dźwiękowego, kierunkowskazów, oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego, hamulców, stanu ogumienia, wyposażenia samochodu w trójkąt ostrzegawczy, gaśnicę oraz w apteczkę pierwszej pomocy; dbanie o bezpieczeństwo własne, przewożonych pasażerów, przewożonego ładunku, utrzymywanie pojazdu w dobrym stanie technicznym, aby korzystanie z niego: nie zakłócało spokoju publicznego przez nadmierny hałas, nie powodowało wydzielania szkodliwych substancji w stopniu przekraczającym poziom określony w przepisach szczegółowych, nie powodowało niszczenia drogi;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : otwartość, szczerość, odpowiedzialność[Umiejętność 1] : Dobra organizacja pracy własnej, dokładność, uprzejmość, komunikatywność, dobry stan zdrowia,[Inne] : adres do korespondencji: ul. Świętojańska 45/6, 81-391 Gdynia, tel. do spraw organizacyjno-technicznych: 516 772 516

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni